Zmiana koloru auta

Wyklej auto

Mat, połysk i wszystkie kolory

Pragnienie zmian towarzyszy nam przez całe życie. Jest to naturalna potrzeba większości ludzi, dla których rutyna wpływa negatywnie na radość dnia codziennego. Mając tego świadomość postanowiliśmy wyjść na przeciw Państwa potrzebom. Od dziś zmiana koloru auta jest łatwa, tania i efektowna.

Kolorowe folie, które oddajemy do Państwa dyspozycji pozwalają w bardzo szybki i prosty sposób odmienić oblicze naszych czterokołowych przyjaciół. Do wyboru według gustów mamy folie matowe i w połysku.

Produkt posiada wiele cech, które dają wysoki komfort jego użytkowania. Zmiana koloru auta z zastosowaniem prezentowanej techniki jest średnio o 30% tańsza, od tradycyjnej technologii - lakierowania. Sam proces natomiast można zrealizować w bardzo krótkim czasie. Bardzo dużym atutem produktu jest jego nieinwazyjność w pierwotną formę auta. Zdjęcie foli nie wiąże się z uszkodzeniem oryginalnego lakieru. Może ona posłużyć także jako element naprawczy poszczególnych części karoserii. Dodatkowym plusem zastosowania tej technologii jest możliwość podkreślenia i wyeksponowania poprzez elementy foli określonych części naszego auta.

Oklejanie aut w Poznaniu ? tylko z Wyklej Auto!

TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika MustangTechnikaTechnikaTechnikaTechnika MustangTechnikaTechnikaTechnikaTechnika

Klienci: