Technika tworzenia reklam na pojazdach

Wyklej auto

Projektowanie reklamy

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego jeśli masz pomysł na reklamę to nie czekaj ani chwili dłużej tylko bezpośrednio się z nami skontaktuj. Z wielką chęcią nadamy mu właściwy kształt uwzględniając wszystkie Twoje osobiste sugestie. Aby uzyskać optymalny efekt, ostateczna wersja poprzedzona zostanie wizualizacją, co pozwoli wprowadzić ewentualne korekty i udoskonalić projekt.

Technika Technika Technika

Oklejanie pojazdów

Końcowy etap tworzenia reklamy na samochodzie odbywa się przy zachowaniu niezbędnych i profesjonalnych środków. Do wyklejania używamy wyłącznie materiałów certyfikowanych europejskich i amerykańskich producentów (ORACAL, 3M), dających gwarancję jakości.

Są to folie ploterowe, solwentowe wylewane i one way vision (drukowane, perforowane - na szyby). Folie te są odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak temperatura, woda, słońce. Dodatkowo zabezpieczamy je laminatem, co zapewnia im długowieczność i odporność podczas codziennej eksploatacji pojazdu. Folia nie niszczy lakieru, łatwo można ją usunąć lub wymienić.

Kompleksowo oklejamy auta

TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika

Poniżej mamy przykład końcowego projektu, który w całości został wykonany w naszej firmie. Większa liczba wykonanych zleceń dostępna jest w dziale "Realizacje" Zapraszamy do zapoznania się z techniczną stroną naszych projektów.

TechnikaTechnikaTechnikaTechnikaTechnika

Klienci: